Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Тепер я ношу в’єтнамки не більше 1 години на добу! І ось чому …

06/06/2016
Тепер я ношу в’єтнамки не більше 1 години на добу! І ось чому …

За що я люблю в'єтнамки, так це за дивовижну економію часу! Взуття без застібок приголомшливо зручне … Однак за комфорт доводиться платити занадто дорогу ціну.
Недороге літнє взуття – всілякі сланці, шльопанці і в'єтнамки – таїть небезпеку, про яку мало хто знає.

Біль в колінах і попереку
Якщо носити в'єтнамки понад 1 годину на день, є ризик виникнення болю в спині і суглобах ніг. Вся справа у відсутності супінаторів, які повинні підтримувати зведення стопи.
Навантаження на сухожилля і кістки
Плоска тонка підошва має погану амортизацію, тому ноги під час ходьби в такому літньому взутті дуже страждають. Стопа б'ється об асфальт, та й саме взуття при кожному кроці боляче вдаряє по п'ятах.
Відсутність захисту при ходьбі
Настільки відкрите взуття зовсім не захищає ноги, тому небезпека травмування камінчиком або осколком скла дуже велика.
Ризик інфекції
Пухирі і потертості, які з'являються при ходьбі в шльопанцях, можуть стати причиною інфікування організму – крізь мікротріщини на шкірі бактерії і віруси легко потраплять в кров.
В'єтнамки можна і потрібно носити лише на пляжі і у басейну, ніколи – в місті! Намагайся активно ходити в них не більше 1 годину на добу, адже таке взуття не призначено для серйозного навантаження. Існує ортопедичне літнє взуття подібних моделей, але через дорожнечу вона мало доступне. Так що улюблені босоніжки з ремінцями – кращий вибір!

Дітям таке взуття, до речі, повністю протипоказано. Поділися цією статтею з друзями, які не мислять свого життя без в'єтнамок! Їм буде корисно це дізнатися.