УКР
App for android App for apple

“Територія суперника мені не страшна!”: Усик впевнений у своїй перемозі

30/06/2018
“Територія суперника мені не страшна!”: Усик впевнений у своїй перемозі

Український чемпіон першого важкого дивізіону Олександр Усик прокоментував рішення провести фінал Всесвітньої боксерської суперсерії у столиці Росії. 

"Я знову їду на територію суперника. Я зробив це з успіхом в чвертьфіналі та півфіналі, тепер збираюся перемогти в Москві", – цитує українця офіційний сайт WBSS.

Нагадаємо, до цього Усик переміг Марко Хука в чвертьфіналі у Німеччині, Майріса Брієдіса – в Латвії у рамках півфіналу й тепер битиметься з росіянином Муратом Гассієвим у Москві.

А також хочемо повідомити, що фінал турніру відбудеться 21 липня.

Довідка:

Ма́рко Хук  — німецький боксер боснійського походження, що виступає в першій важкій вазі, колишній чемпіон світу за версією WBO (2009—2015).

Марко Хук за походженням боснієць. До семи років жив у Нові-Пазар, що у Сербії. В 1993 році зі сім'єю переїхав з Югославії в Німеччину. Жив в координаційному центрі міста Білефельд. Його сім'я не була заможною. Має дві сестри — старшу та молодшу. В 2009 році отримав німецьке громадянство.

До боксу Хук просував свою кар'єру в кікбоксингу, тренуючись під керівництвом Ульфа Шмідта в палаці спорта в Білефальді. В 16 років став чемпіоном Європи по кікбоксингу, а в 18 чемпіоном світу серед німецьких команд.