Тернополянка Олена Кривицька зайняла 6 місце у всесвітньому турнірі з фехтування на шпагах

15/12/2017

У Катарі в місті Доха відбувся крайній у 2017-му всесвітній турнір з фехтування на шпагах серед чоловіків та жінок. В турнірі взяли участь 128 учасників.

"Змагання закінчились для мене з хорошим результатом, на 6 місці. Трохи не вистачило до медалі, але це лиш мотивує мене до роботи над помилками. Сезон тільки розпочався. Я поступилася представниці Італії Марі Наварії у бою за вхід в 4 кращих.

Але і цей результат дозволив зміцнити мої позиції у світовому рейтингу, і тепер я посідаю 7 сходинку. Новий рік розпочнеться із навчально-тренувального збору у Хьюстоні, виліт заплановано на 7 січня, слідом за яким відбудеться черговий Етап Кубка світу у Гавані (Куба), в якому прийме участь і наша збірна", – розповідає тернополянка Олена Кривицька