УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Терпіла, чекала, виховувала дітей”: Хто вона, кохана дружина і надійна підтримка Мирона Маркевича

11/03/2018
“Терпіла, чекала, виховувала дітей”: Хто вона, кохана дружина і надійна підтримка Мирона Маркевича

Він перший український тренер, який вивів свою команду у фінал єврокубка. Відомий футболіст і тренер Мирон Маркевич має багато досвіду.

Чоловік грав у таких футбольних командах, як львівські «Карпати», «Спартак», «Торпедо» та інші. Мирон –кваліфікований тренер.  Саме під його керівництвом харківський «Металіст» здобував бронзові медалі Чемпіонату України у шести сезонах поспіль.

«Металіста» як потенційного суперника не хотіла бачити жодна команда, адже його дійсно боялись.  Пізніше Маркевич почав працювати з «Дніпром». Він щосили намагався досягати з командою хороших результатів. І йому це вдавалось. Під керівництвом Маркевича, команда дійшла до фінального матчу Ліги Європи. Хоча «Дніпро»  і програв «Севільї», але вихід у фінал єврокубка став знаменною подією в історії українського футболу.

Відтоді Мирон Маркевич носить почесне звання першого і поки єдиного тренера, який досяг зі своєю командою таких результатів.

Попрацювати з чоловіком хоче багато клубів. Маркевич щиро переживає за гравців своїх команд і готовий з ними сумлінно і багато працювати, щоб досягати все нових і нових вершин. За спиною чоловіка багато років тренерства. Зараз він визнаний Заслуженим тренером України. Чоловік займає посаду голови Комітету національних збірних при Федерації Футболу України.

Мирон Маркевич переймається за те, що робить, неабияк нервує на роботі. Однак після виснажливого дня він повертається додому, в атмосферу затишку і тепла, що створює його дружина.  Ганна зустріла свого чоловіка коли він ще працював вчителем фізкультури у селі.

Жінка в різних інтерв`ю зізнається, що Мирон – це надійна опора, справжній чоловік. Він ніколи не скаржиться, допомагає іншим. Ганна стверджує, що з чоловіком важко посваритись. Вона може добряче покричати, а він вгамовує її запал своєю стриманістю і мовчанням.

Мирон Маркевич без образ та лайки намагається вирішити конфлікт. Так само спокійно, але впевнено він йде до поставлених цілей і досягає їх. Ганна підтримує чоловіка у скрутні часи, втішає його, засмученого, коли програє команда і всіляко влаштовує побут, аби Мирон Маркевич займався улюбленим ділом і не відволікався на домашні справи.

Ганна також цікавиться футболом. Разом вони виховують двох синів.