УКР
App for android App for apple

“Ти можеш програти, але ти не можеш здатися”, – Ломаченко про бій з Хорхе Лінаресом

05/12/2018
“Ти можеш програти, але ти не можеш здатися”, – Ломаченко про бій з Хорхе Лінаресом

Чемпіон світу за версією WBA в легкій вазі Василь Ломаченко пояснив, як йому вдалося перемогти Хорхе Лінареса і чому його суперники так часто здаються:

«Після бою у мене був сильний біль в плечі. Мені зробили МРТ і після цього ми вирішили робити операцію.


Під час поєдинку після хука праворуч я відчув біль, а потім повторив цей же удар і подумав, що може бути вже все в цьому бою – я не можу бити правою рукою.

Я прийшов в кут, пояснив все батькові і він сказав мені, що немає проблем. У тебе є робота ніг і інша рука. Ментально я був готовий до цієї ситуації. Я не люблю програвати, мені це не подобається.

Думаю, це робота мого батька. Я був готовий до бою, у мене не виникло паніки. Якщо ти виходиш в ринг, то повинен завершити свій бій. І єдина річ, про яку ти думаєш – не здатися. Звичайно, ти можеш програти. Можна поступитися за картками або нокаутом. Але ти не можеш здатися.

Але я змушую здатися суперників? Я планую бій. Думаю, вони просто не готові до довгої дистанції. У мене є три або чотири плани на бій, а у них, думаю, тільки один. Мені потрібно перемогти і я виходжу в ринг, як переможець. Не можу пояснити вам, чому вони здаються, це ж їхній вибір.

Вони не можуть влучити по мені. І з кожним раундом розуміють це все більше і втрачають надію. Може бути, тому що вони не готові до цього».