УКР
App for android App for apple
Головні новини
7

“Ти ще маленький був, коли у нас все було”: Артем Мілевський розповів про стосунки з дівчиною екс-гравця Динамо

23/02/2019
“Ти ще маленький був, коли у нас все було”: Артем Мілевський розповів про стосунки з дівчиною екс-гравця Динамо

Артем Мілевський у минулому успішний футболіст київського "Динамо" і збірної України. Проте численні скандали – гулянки і зловживання алкоголем зруйнували його кар'єру.

Артем продовжує грати у футбол, проте дні бувалої слави давно у минулому. А ось поведінка футболіста не змінилась – він продовжує епатувати і потрапляти в скандальні ситуації.

Нещодавно український нападник Артем Мілевський потролив екс-гравця «Динамо» та збірної України Олександра Яковенка, який зустрічається з його хорошою «подругою» – телеведучою та моделлю Валерією Крук, яка більш відома під псевдонімом Кульбаба.

Під час інтерв'ю партнер Мілевського по брестському Динамо Олександр Нойок попросив Артема назвати найсексуальнішу дівчину, яка найбільше припала йому до душі.

«З якою у мене був секс? Якщо брати Україну, то Кульбаба. Лерон, привіт. Я тебе пам'ятаю. Як (Яковенко – прим. редактора), братан, нічого, все нормально, це таке. Ти ще маленький був, коли у нас все було. Сашка, не ображайся!», – посміхаючись відповів Мілевський.

До слова, Артему Мілевському на даний момент 34 роки, а Олександру Яковенку у червні виповниться 32.