УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Ти врятував мене!”: Українець Роман Зозуля врятував життя людині і став героєм в Іспанії

09/01/2019
“Ти врятував мене!”: Українець Роман Зозуля врятував життя людині і став героєм в Іспанії

Нападаючий іспанського "Альбасете" Роман Зозуля героїчно врятував свого колегу по команді. Це сталося під час матчу "Альбасете" – "Гранада".

Албанський нападник "Альбасете" Рей Манай зіткнувся з гравцем "Гранади" Германом Санчесом на 22-й хвилині гри. Після зіткнення з суперником албанець впав на землю без свідомості.

Як стверджують очевидці, Роман Зозуля першим кинувся на допомогу своєму соратнику і допомагав йому прийти до тями.

Пізніше приспіли медики і відвезли футболіста на обстеження.

На наступний день, коли Манай остаточно прийшов до тями і побачив членів своєї команди, де був і Зозуля, він звернувся до нього зі словами: «Ти врятував мене!».

«Зображення Романа Зозулі, який прийшов на допомогу Рею Мана, який лежить на траві без свідомості після удару з Германом Санчесом, вже увійшли історію клубу Альбасете», – пишуть в іспанському виданні 5maseldescuento.

«Український гравець, не замислюючись, кинувся на допомогу, щоб «врятувати» свого товариша. Наслідки цієї події вже відомі всім нам, і сьогодні вранці, коли Рей Манадж знову побачив своїх товаришів по команді після гри в Гранаді, албанський нападник сказав українцеві: «Ти врятував мене!!», – описує ситуацію іспанське видання.

Також згадується, що Рей і Зозуля мають тісні дружні відносини як на полі, так і за його межами. І цей вчинок лише підтверджує їх дружбу.