Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Тоні Беллью: “Дуже поважаю Усика, але зараз його ім’я нижче мого”

19/05/2017
Тоні Беллью: “Дуже поважаю Усика, але зараз його ім’я нижче мого”

Почесний чемпіон WBC британець Тоні Беллью вважає, що чемпіону світу за версією WBO в першій важкій вазі Олександру Усику ще рано боксувати проти нього.

Британець сказав, що знає Усика вже давно і колись приїжджав в Україну на тренування і працював з ним. Вважає українського боксера великим і блискучим і дивується з того, що за ним не стоять такі великі телекомпанії світу, як HBO і Showtime.

– Я дуже поважаю Усика, він великий і блискучий боксер. Але зараз його ім'я нижче мого. Щоб ми могли зустрітися, його ім'я має піднятися. Йому необхідний гідний супровід. Я абсолютно не розумію, чому його ніхто не супроводжує, великі телекомпанії світу, такі як HBO і Showtime. Адже він заслуговує на це, він олімпійський чемпіон, чемпіон Європи, чемпіон світу серед любителів. Зрештою, зараз він чемпіон світу серед професіоналів.

Нагадаємо, після недавньої перемоги над американцем Майклом Хантером український боксер Олександр Усик очолив рейтинг авторитетного журналу The Ring в своїй категорії і обійшов у рейтингу британця Тоні Беллью.