УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Тоні Фергюсон відреагував на невтішний прогноз Кевіна Лі

26/04/2018
Тоні Фергюсон відреагував на невтішний прогноз Кевіна Лі

П'ятий номер рейтингу легковаговиків промоушена UFC Кевін Лі не вірить, що колишній тимчасовий чемпіон Тоні Фергюсон зможе повністю відновитися після розриву зв'язок на лівому коліні.

Про це The Motown Phenom розповів в інтерв'ю Джо Рогань, будучи гостем на його ММА-шоу. "Мені дуже шкода Тоні, після такої травми цей хлопець вже ніколи не буде колишнім. Для мене це сумна новина, так як я бився з кращого версією Фергюсона і знаю силу цього бійця.

З фізичної точки зору тіло може повернутися на колишній рівень, але ментально він не зможе битися так само розкуто. адже це було козирем Тоні, а тепер напевно йому не вдасться позбутися від думок про травмованому коліні ", – сказав Лі. Дана заява зачепило 34-річного Тоні Фергюсона, який за допомогою соціальних мереж відповів своєму колишньому супернику по Октагон.

"Кевін, ти можеш тільки сподіватися і бажати, щоб я не повернувся на колишній рівень. Можеш не сумніватися, з кожної ситуації я отримую досвід для себе. Продовжуй відточувати майстерність слова. Молодий і дурний, без труднощів не буває прогресу", – написав Фергюсон .