УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Трагедія в зоопарку Хан-Юніса: Коли охоронці повернулися, то побачили страшну картину (Фото 18+)

29/03/2016
Трагедія в зоопарку Хан-Юніса: Коли охоронці  повернулися, то побачили страшну картину (Фото 18+)

У палестинському місті Хан-Юніс, який розташований на території сектора Газа, в 2007 році був відкритий прекрасний зоопарк. Місцевий бізнесмен Мохаммед Авайда (Mohammed Awaida) інвестував сотні тисяч доларів у відкриття звіринцю, який отримав назву South Forest Park.

aa

Сюди звезли сотні екзотичних вихованців, серед яких були такі величні тварини, як леви і тигри. Здавалося, що зоопарк чекає світле майбутнє. Але влітку 2014 року його перетворився на справжній концтабір для своїх мешканців …

В цей час в районі Хан-Юніса загострився палестино-ізраїльський конфлікт, викликаний терористичною атакою ісламської організації ХАМАС. Збройні сили Ізраїлю прийняли відповідні заходи, і Хан-Юніс виявився в центрі військового конфлікту.

Хоча сам зоопарк і знаходився трохи осторонь від обстрілів, зі зрозумілих причин його працівникам було не до виконання своїх службових обов'язків.

По суті тварини просто померли від голоду, адже їх не було кому годувати …

Пару сміливців під обстрілами пробиралися до зоопарку і намагалися підгодовувати тварин залишилися запасами, але ті дуже швидко вичерпалися. А для такої кількості звірів неможливо було організувати поставку провізії.

В результаті навіть найстійкіші працівники зоопарку здалися і кинули тварин напризволяще …

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12