УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Трагічна загибель аргентинського футболіста: рятувальники знайшли уламки літака з тілом

05/02/2019
Трагічна загибель аргентинського футболіста: рятувальники знайшли уламки літака з тілом

Напередодні, з пошукового судна вдалося розглянути на дні протоки Ла-Манш уламки зниклого в січні легкомоторного літака, в якому єдиним пасажиром летів аргентинський футболіст Еміліано Сала, який виступає за «Кардіфф Сіті» з британського Уельсу.

Потім спеціальний підводний апарат на дистанційному управлінні досліджував уламки і зафіксував серед них тіло людини. Поки не ясно – це Сала або пілот повітряного транспорту Девід Ібботсон.

Відзначимо, протоку Ла-Манш відокремлює французьке узбережжя від британського. У ньому розташована гряда невеликих островів. Довжина протоки 578 км, ширина на заході 250 км, на сході 32 км, найменша глибина на фарватері 23,5 м.


Так ось, уламки літака пошукове судно знайшло в районі острова Гернсі. Це місце відразу ж взяли під контроль фахівці Відділу з розслідування повітряних подій (AAIB) з Великобританії. Їх завдання – підняти те, що залишилося від літака.


Уточнимо, спочатку пошуковими роботами займалася поліція. Коли правоохоронці сказали, що вижили не знайшли, за справу взялися приватні компанії. Сім'я футболіста домовилася з океанограф Девідом Мірнсом. Він очолив пошук, організований на приватні пожертвування. З миру по нитці зібрали близько 420 тисяч доларів.

Судно Мірнса і інший корабель, залучений до робіт, буквально під мікроскопом обстежили велику ділянку протоки. І знайшли уламки.