УКР
App for android App for apple

Травмований Ломаченко розповів про наступний бій

02/06/2018
Травмований Ломаченко розповів про наступний бій

Українець після операції на плечі планує бій проти Бельтрана, наступний – Майкі Гарсія.

Чемпіон WBA в легкій вазі Василь Ломаченко розповів про травму, відновлення та майбутній бій проти Майкі Гарсії. Про це пише Los Angeles Times.

«Удар, після якого отримав травму, допомагає мені при комбінаціях. Завжди плече добре працювало в такі моменти, але я відчув біль і довелося використовувати все, що в мене залишилося.

Чотири місяці триватиме відновлення, потім я можу розпочати повноцінні тренування. Очікується, що повернуся на ринг в грудні.

Було зрозуміло відразу після МРТ, що доведеться взяти паузу, дати спокій плечу. Я сприймаю цю травму як частину великого спорту. Ти постійно ризикуєш отримати пошкодження, організм постійно працює на повну – тут немає нічого дивного.

Після такого періоду поза рингом було б нерозумно відразу ж провести поєдинок з Гарсією. Я хотів би бій проти когось на кшталт Бельтрана, з ним буде простіше, ніж з Майкі.

Я так само зацікавлений в бою з Гарсією, як і ви. Цей поєдинок відбудеться, це лише питання часу», – сказав Ломаченко.

Раніше повідомлялося, що в разі відсутності ускладнень українець зможе відновити тренування на початку жовтня і буде готовий до бою на початку грудня.

Відразу після бою з Лінаресом промоутер Василя Боб Арум повідомляв про проведення наступного бою 25 серпня, але тепер він зазначив, що його клієнт буде готовий боксувати 8 грудня.