УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Треба йти далі: Джима заявила про завершення кар’єри

20/03/2018
Треба йти далі: Джима заявила про завершення кар’єри

Юлія Джима провела останній сезон в кар'єрі

Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню XSPORT.

"Я думаю, що швидше за все це був останній для мене сезон. Я про це не хочу говорити. У кожного своє бачення, і я просто зрозуміла, що вже цей рівень переросла і треба йти далі", – розповіла Юлія Джима.

Крім того, Джима розповіла про виступ на Олімпійських іграх.

"Існує стереотип, що Олімпійські ігри – найголовніший старт. Насправді Олімпіада настільки непередбачувана, що якщо в сезоні є 40 стартів і в якомусь із них себе можна проявити, то на Олімпіаді є тільки чотири особисті гонки. Ну і самі розумієте, не завжди може тиждень, день співпасти, ще щось. В цьому році також були несподівані прориви на Олімпійських іграх, яких не до, не після Ігор ми не бачили, а саме там вони були. Це Олімпіада, можна готуватися тільки до неї, але напередодні як я захворіти і все", – додала Джима.

Нагадаємо, раніше Юлія Джима посіла п'яте місце в гонці переслідування на етапі Кубка світу в норвезькому Холменколлені.

Джима стартувала в гонці з третьої позиції, проте по ходу гонки пішла на два штрафних кола і не зуміла поборотися за медаль. Переможниці гонки переслідування українка поступилася 46 секунд. Перемогу здобула представниця Білорусі Дарина Домрачева.

Нагадаємо, український телеканал UA:Перший вирішив відмовитися від трансляцій дев'ятого етапу Кубка світу з біатлону, який пройде в Росії.

Керівництво каналу мотивувало це тим, що Росія – країна-агресор і показ етапу в Тюмені може містити елементи пропаганди і нести загрозу інформаційній безпеці України.

Нагадаємо, що спершу з'явилася інформації про бойкот збірної України з біатлону етапу Кубка світу в Росії. Пізніше міністр молоді та спорту Ігор Жданов заборонив усім українським спортсменам виступати на змаганнях, які проходять на території Росії.