Тренер Іспанії: «На Євро з Україною буде дуже складно»

29/01/2017

Головний тренер збірної Іспанії з футзалу Хосе Венансіо Лопес прокоментував товариський матч з національною командою України (4:2) і розповів про те, чому він ледь не забрав команду з поля в середині першого тайму.

– Україна дуже сильна команда. У першому таймі вони дуже добре зіграли в обороні, не дали нам нічого зробити.

Коли рахунок був 0:2 вірили, що можете перемогти?

Так, звичайно. У нас було кілька варіантів розвитку подій. Ми знали, як потрібно діяти при будь-яких розкладах. Так що Так, я знав, що ми повинні були перемогти. Але, знову ж, збірна України показала дуже хороший футбол.

Хотіли б зустрітися зі збірною Олександра Косенка на Євро-2018?

Поки я не знаю. У відборі на чемпіонат Європи нас чекають ігри проти Бельгії, Польщі та Молдови. Зараз зовсім непросто вийти у фінальну стадію турніру. Однак, думаю, що на Євро з Україною було б дуже складно.

Як ви можете прокоментувати епізод, коли ви ледь не вивели команду в роздягальні в першому таймі?

Просто прямо біля нашої лавки гравець вашої команди вдарив рукою нашого футзалиста. Там був удар. Так не можна грати.

Варто відзначити, що за три хвилини до кінця матчу команда Олександра Косенка була попереду з рахунком 2:0, проте до закінчення ігрового часу іспанці встигли відігратися і вийти вперед.