УКР
App for android App for apple
Футбол рус
Подобається

Тренер Карпат: Ми не заслуговували навіть нічиєї сьогодні

02/04/2016
Тренер Карпат: Ми не заслуговували навіть нічиєї сьогодні

Старший тренер львівських Карпат прокоментував поразку своєї команди в рамках 20-го туру чемпіонату України від луганської Зорі.
 
trene
"Звичайно, неприємно програвати з таким великим рахунком. У нас дуже багато проблем. Це було видно з перших хвилин. Кілька гравців основного складу були травмовані. Ми склад перебудували, дали шанс молодим проявити себе. Вони з цією роллю не впоралися. Багато було грубих, позиційних, індивідуальних помилок. Десь потрібно було грати простіше, а вони щось вигадували", – цитує тренера офіційний сайт Зорі.
 
"Ми отримали два швидкі голи. Це психологічно вплинуло на команду. Вона не змогла перебудуватися, взяти себе в руки, було дуже багато проблем в обороні. Сьогодні вперше дали зіграти Габріелю Окучукві. Непогано він себе проявив. У гравця є потенціал. Є багато молодих футболістів, які в майбутньому мають шанс закріпитися в основному складі. На це і розраховуємо. Завдання у нас було – Ліга Європи, але по сьогоднішній грі ми не заслуговуємо потрапити в Єврокубки. Як буде далі – подивимося. Рук не опускаємо, будемо боротися до кінця. Я буду чи інший тренер, час покаже", – сказав Безуб'як.
 
"Ми не заслуговували навіть нічиєї сьогодні. По цій грі можна сказати, що судді в поразці не винні, але перше вилучення… Так теж не можна чинити з командою в першому таймі", – резюмував наставник Карпат.