Тренер збірної Іспанії зробив гучну заяву після вчорашньої поразки на ЧС-2018

02/07/2018

В 1/8 фіналу мундіалю росіяни зустрічалися з командою Іспанії. Основний час гри завершився внічию – 1: 1. Відкрити рахунок іспанцям допоміг автогол Сергія Ігнашевіча на 11-й хвилині матчу. Під кінець першого тайму у ворота «червоної фурії» був призначений пенальті, який успішно реалізував Артем Дзюба.

Основний і додатковий час матчу завершився внічию – 1: 1.

У серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися підопічні Станіслава Черчесова. Росіяни були точні в усіх своїх спробах, а удари іспанців Яго аспасиев і Коке відбив Ігор Акінфєєв.

ПОПУЛЯРНЕ: “Ситуація суттєво змінилася”: Названі нові головні фаворити ЧС-2018

Головний тренер збірної Іспанії Фернандо Йерро прокоментував поразку своєї команди в серії післяматчевих пенальті від Росії.

«Пенальті – це лотерея, і нам не пощастило. Ми всі страждаємо. У нас були амбіції, але, на жаль, нам не вдалося продовжити виступи на турнірі », – заявив Йерро.

13 червня Йерро був призначений головним тренером збірної Іспанії. Команда поміняла наставника за день до турніру в зв'язку з відставкою Хулена Хулен Лопетегі.

Також головний тренер збірної Росії Станіслав Черчесов прокоментував перемогу над командою Іспанії (2: 1, пенальті) в матчі 1/8 фіналу ЧС-2018.

«Емоції позитивні. Ще не усвідомили до кінця. Справу зроблено. Будемо відновлюватися, поранених підбирати. Жирков з проблемою вийшов, проблема проявилася у нього.

Ми вже грали з Іспанією. Коли людина знає, що його чекає, то внутрішньо до всього готовий. Завдання було підготувати команду не до 90 хвилинам, а до 120. Іспанці забирають м'яч у всіх, не тільки у нас. Треба було правильну тактику підібрати. Але тренування тренуваннями, а в кінці силоньок вже не вистачало. Знали, до чого йдемо. Чітко розуміємо, що вони сильніші за нас. Але це ні про що не говорить. Гра повинна показати. Пенальті не репетирували. Репетирував тільки Дзюба. Чомусь в воротах », – сказав Черчесов