УКР
App for android App for apple
Другие виды спорта
Подобається

Тренер збірної України з біатлону прокоментував результати спринту

19/01/2018
Тренер збірної України з біатлону прокоментував результати спринту

Юрай Санітра поділився враженнями від результатів збірної України у спринтерській гонці в рамках шостого етапу Кубка світу
Тренер збірної України з біатлону Юрай Санітра прокоментував результати спринту на етапі Кубка світу в Антхольці:

"Гонка була дуже важка. В пристрілювання був легкий вітер зліва, а під час гонки він посилився, постійно змінювався. Стоячи було дуже важко стріляти. Шкода, що Прима, який добре почав, допустив чотири промахи, і в кінці вже кинув бігти. На промахи вплинув і вітер. Але найсмішніше, що Артем останнім часом більше концентрувався на лежці, а зараз його підвела стійка, де він зазвичай відчуває себе дуже впевнено.

У Підручного на лежці випав останній патрон. Це і вплинуло на те, що він зробив промах. Шкода, тому що по ногах було непогано, правда, не так, як в Обергофі.

Семаковим я задоволений. Він підтвердив свою номінацію на Олімпійські ігри. Після естафети в Рупольдінгу було важко психологічно його підготувати. Але він проробив гарну роботу. Я задоволений тим, як він пробіг останнє коло. А стрілянина взагалі чудова. Цікаво буде подивитися, як він виступить завтра і післязавтра, я впевнений, що він потрапить в мас-старт.

Ткаленко непогано йшов, але мені здається, що в стійці він вибрав неправильне місце на стрільбищі, став не на той щит. Тищенко половину дистанції добре працював, але на останньому колі просто пропав по ногах. Подивимося на аналіз, і тоді я скажу, хто поїде на Олімпійські ігри.

Сергій Семенов приїде сюди в суботу або неділю і буде готуватися до виступу на чемпіонаті Європи", – цитує тренера офіційний сайт ФБУ.