УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Тренерам на руку: ФІФА кардинально поміняла правила до ЧС-2018

17/03/2018
Тренерам на руку: ФІФА кардинально поміняла правила до ЧС-2018

Тепер можна буде використовувати на одну заміну більше

ФІФА ухвалила рішення про внесення змін в правила гри у футбол під час ЧС-2018.

Тренери команд-учасниць ЧС-2018, починаючи зі стадії плей-офф зможуть робити на одну заміну більше, повідомляє прес-служба ФІФА.

Таке рішення було прийнято на конференції ФІФА в Боготі. Четверту заміну можна буде провести лише в додатковий час.

Подібна практика була випробувана під час минулорічного Кубка Конфедерацій, в кубкових турнірах Англії і Німеччини та інших змаганнях під егідою ФІФА.

Нагадаємо, що на цій же конференції було прийнято рішення про використання відеоповторів під час ЧС-2018.

Також у керівництві Міжнародної федерації футболу панує панічний настрій в зв'язку з можливим бойкотом ЧС-2018.

Іспанське видання AS стверджує, що в керівництві ФІФА панує панічний настрій в зв'язку з можливим бойкотом ЧС-2018 в Росії.

"Публічно організація продовжує зберігати мовчання, однак вищі чини ФІФА визнають, що після отруєння Сергія Скрипаля напруга досягла критичної точки", – говориться в матерілі.

Відмічається, що президенту ФІФА Джанні Інфантіно не все одно на склавшуюся ситуацію, хоч коментарів з цього приводу він не дає.

"Немає жодних ознак того, що напруга зменшиться. Все виглядає так, що все стане тільки гірше. А це загрожує ЧС-2018 в Росії", – підкреслюється в статті.

Нагадаємо, напруженість у відносинах між Великобританією і Росією після вбивства колишнього шпигуна Сергія Скрипаля зростає.

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей під час виступу перед британським парламентом заявила, що Об'єднане Королівство висилає з країни 23 російських дипломатів, а також не планує направляти офіційну делегацію на чемпіонат світу 2018, який пройде в Росії.

«Ні представники парламенту, ні члени королівської родини не поїдуть в Росію на Мундіаль», – цитує Мей BBC.

Нагадаємо, міністр молоді та спорту Ігор Жданов підписав наказ про заборону участі національних збірних команд України у спортивних заходах на території Російської Федерації (РФ). Про це повідомляє прес-служба міністерства.

“Сьогодення вимагає від нас рішучих дій. Тому я підписав новий наказ – про те, що у відповідності з нещодавно прийнятим законом України "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях",- українські спортсмени не будуть брати участь в жодних змаганнях, що проходять на території РФ", – підкреслив Ігор Жданов.

Також міністр знову закликав міжнародні федерації не призначати змагань на території країни, де систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту, і яка є порушником кодексу ВАДА.

Нагадаємо, міністр спорту України Ігор Жданов заявив, що Федерація біатлону України бойкотуватиме етап Кубка світу в Росії, який відбудеться з 22 по 25 березня.

"Сьогодні мав зустріч із президентом Федерації біатлону України Володимиром Бринзаком. Обговорювали ситуацію, яка склалася навколо проведення останнього етапу Кубку світу з біатлону.

Держава не має права втручатися у діяльність спортивних федерацій, як окремих громадських організацій. Але всі правила мають виключення.

Бо йдеться про країну-агресора, країну, яка систематично нехтує міжнародним законодавством, в тому числі у сфері спорту, не дотримується антидопінгових правил.

Було прийнято спільне рішення – збірна України не буде брати участь у дев`ятому етапі Кубку світу у Тюмені", – написав Жданов у Facebook.