УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Три випадки, коли не можна носити сонцезахисні окуляри

11/06/2018
Три випадки, коли не можна носити сонцезахисні окуляри

Літо – період яскравого сонця і нестерпної спеки. Хоч якось врятуватися від світла, що б'є в очі, допомагають сонцезахисні окуляри. Крім того, вони доповнюють образ людини і можуть бути цікавою деталлю стилю, – благо, сучасне різноманітність на ринку дозволяє підібрати модель практично на будь-який смак.

Однак, сонцезахисні окуляри можуть бути небезпечні для здоров'я органів, що відповідають за зір. Це може статися в трьох випадках:

Темні окуляри без достатнього рівня захисту від ультрафіолету. Таке трапляється, якщо на очкову лінзу була нанесена тільки тонування, без захисного покриття. Небезпека в тому, що в таких окулярах зіниці розширюються і залишаються беззахисні перед УФ-променями, що проходять крізь лінзу. Це загрожує розвитком катаракти і неприємними відчуттями в очах.

Неправильно підібраний колір тонування також загрожує дискомфортом і підвищеною стомлюваністю очей. Йдеться про червону, помаранчеву і рожевої тонування, – вони негативно впливають на органи зору і сприяють подразнення нервової системи.

Носіння сонцезахисних окулярів людьми з низьким рівнем зору. Затемнені лінзи найчастіше знижують контрастність картинки, з поганим зором ситуація стає критичною. Якщо ви хочете носити темні окуляри, варто надягати на очі контактні лінзи – очі потребують постійної стовідсоткової корекції зору. В іншому, темні окуляри підуть тільки на користь. Головне – правильно їх підібрати і не забувати про здоров'я своїх очей.