УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Троль 80lvl: Британська модель plus size дотепно відповіла на критику на свою адресу (Фото)

10/04/2016
Троль 80lvl: Британська модель plus size дотепно відповіла на критику на свою адресу (Фото)

Британська модель Іскра Лоуренс володіє фантастичними параметрами, але через те, що вона не може сховатися за дорожнім знаком, її охрестили моделлю розміру плюс. Але Іскра не ображається на це, і справді на що може ображатися красива жінка, що має більш 1,4 млн передписників на Instagram.

image

Ось один з коментарів, на який Іскра звернула особливу увагу.

"Велика жирна дупа …. Чому в наші дні прийнятно мати жирну дупу?? І при цьому відчувати себе в порядку? Жирна корова. Це тільки тому, що кожен засранець на цій планеті що страждає на ожиріння вважає, що це норма. Модель розміру плюс ? Дайте мені відпочити від цього. Кожен повинен перестати їсти в Макдоналдсах, тому як медичні центри просто в ауті через таких людей як вона, які їдять занадто багато пакетів з чіпсами "

Замість того, щоб образитися і відповісти черговим гнівним коментарем, який нічого не змінить, Іскра відповіла тролю цією фотографією. На фото ви можете бачити Іскру Лоуренс в оточенні пакетів з чіпсами.

1b5e3c269a5f5da2363838a93bafc4f5

"Я жалію, що не змогла втриматися. Це фото для тих, кого коли-небудь називали жирним", – прокоментувала Іскра дане фото.