УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Тропічний куточок будинку. Дізнайся, як можна виростити ананас в домашніх умовах (Фото)

23/03/2016
Тропічний куточок будинку. Дізнайся, як можна виростити ананас в домашніх умовах (Фото)

Ананас – один з найбільш незвичайних і популярних в світі екзотичних фруктів. Його можливо виростити не тільки в спеціально контрольованих умовах, але навіть в квартирі!
 ananas

Пропонуємо тобі інструкцію, як створити свій власний тропічний куточок будинку. Прояви трохи терпіння – і у тебе на підвіконні буде зростати улюблений незвичайний плід. Звичайно, він буде трохи менший, але цей заморський гість ясно стане твоєю улюбленим рослиною!

Вирощування ананаса в домашніх умовах

Вибери свіжий ананас з соковитими і зеленими листками. Шкірочка повинна бути щільна, золотисто-коричневого кольору і без пошкоджень.

1 (1)

Відріж верхівку і Отщіпніте від неї нижні листочки. Видали м'якоть, не пошкоджуючи шкірку.

2 (1)

Переверни верхівку ананаса і дай їй трохи підсохнути. Основний зріз і зрізи листочків стануть жорсткими приблизно через тиждень.

Потім помісти верхівку в стакан з водою. Вона повинна пустити коріння. Міняй воду кожні два дні, щоб вона не помутніла.

4 (1)

Посади верхівку в легкий грунт для домашніх рослин. Горщик має бути близько 15 см заввишки. Простеж, щоб земля не потрапляла на листя і утрамбуй грунт навколо саджанця.

5 (1)

Тримати саджанець необхідно в теплому і добре освітленому місці. Грунт повинен бути завжди злегка вологим, але ні в якому разі не мокрим.

6 (1)

Поливай саджанець раз в тиждень.

Удобрюй його раз на місяць.

Чекай цвітіння. З'явиться червоний конус, за яким послідують сині квіти. З моменту цвітіння і до дозрівання фрукта проходить близько 6 місяців.

9

Успіхів!