УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Троє російських біатлоністок перейшли до збірної України

03/08/2018
Троє російських біатлоністок перейшли до збірної України

Російські біатлоністки Катерина Бех, Анастасія Рассказова і Оксана Москаленко представлятимуть збірну України.

Також в українську національну команду перейшов їх тренер Ілля Лопухов. Видання зазначає, що раніше спортсменки мали намір перейти в збірну Білорусії.

20-річна Рассказова – член юніорської збірної Росії, вона брала участь в юніорському чемпіонаті світу, перемагала на російських юніорських стартах. У юніорському рейтингу СБР вона займала 11-е місце. Так як вона виступала за російську команду на міжнародних стартах, Рассказова зможе виступати за Україну тільки після обов'язкового карантину або за згодою Союзу біатлоністів Росії.

Катерина Бех, якій 20 років виповниться 19 серпня, залучалася до участі в юніорському Кубку IBU. До середини грудня вона зможе виступати за збірну України без всяких обмежень.

18-річна Оксана Москаленко в рейтингу СБР серед дівчат займала за підсумками сезону 15-е місце, найсильнішою в своєму віці ніколи не була.

Всі три спортсменки не є найсильнішими в своєму віці, але нагадуємо, що олімпійська чемпіонка, яка виступала за Білорусь, Дарина Домрачева і представляє Словаччину Анастасія Кузьміна, також не були зірками, коли покидали російську збірну.