УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Це було б по-людськи”: Чому Олег Гусєв ображений на головного тренера збірної

10/02/2019
“Це було б по-людськи”: Чому Олег Гусєв ображений на головного тренера збірної

Легендарний футболіст київського "Динамо" Олег Гусєв висловився про колишнього тренера збірної України Михайла Фоменка. Український фахівець не викликав півзахисника на Євро-2016.

Гусєва дуже образив той факт, що він не зміг зіграти 100 матчів за збірну. Екс-футболіст "Динамо" провів у футболці національної команди всього 98 поєдинків.

"Я, коли хлопцям з інших країн в "Динамо "розповідаю, що у мене 98 ігор, вони дивуються, що я не зміг дограти до ста. Вони кажуть, що у них якщо у людини 98 ігор, його навіть на одній нозі випустять на поле на одну хвилину, щоб тебе привітали. А в нашій країні по-іншому ", – обурився Гусєв в коментарях програмі" Зе Інтерв'юер ".

При цьому футболіст зазначив, що залишився б задоволений, якби зумів взяти участь в кількох товариських поєдинках перед чемпіонатом Європи.

"До Євро ми грали з Уельсом в Києві в березні. І вони зробили лише одну заміну (дозволено сім). Коли їх запитали, вони відповіли, що ще час буде. Гаразд, ти вважаєш, що все: Гусєв вже не готовий для збірної, але ти ж дивишся, у людини за 13 років 98 ігор, ти ж повинен розуміти ?! Викликай і скажи: "Ми дамо тобі зіграти зараз і п'ять хвилин з румунами, але на Євро ти не їдеш, є футболісти сильнішы". Це було б по-людськи ", – пояснив свою позицію Гусєв.