Інші види спорту

Це було прекрасно: Даяна Ястремська пробилася в фінал турніру серії WTA

02/02/2019

Українська тенісистка Даяна Ястремська пробилася до фіналу турніру серії WTA, який триває в таїландському Хуахіні.

Юна українка у півфіналі змагань впевнено обіграла 98-й номер світового рейтингу полячку Магду Лінетт.

Зустріч тривала майже півтори години і завершилася переконливою перемогою Даяни з рахунком 6:4, 6:3. Додамо, що у першому сеті за рахунку 3:3 матч був перерваний через дощ.

Суперницею Ястремської у фіналі буде австралійка Айла Томлянович, яка в іншому півфіналі обіграла словенку Тамару Зіданшек – 6:4, 6:1.

Зазначимо, призовий фонд цих змагань становить 250 тисяч доларів.

Нагадаємо, у чвертьфіналі турніру в Таїланді Ястремська красиво розібралася з першою сіяною змагань іспанкою Гарбіньє Мугурусою.

Нагадаємо, що нещодавно трапився скандал навколо тенісистки – вона відмовилася грати за збірну України. Проте, за інформацією офіційного сайт Федерації тенісу України, сторони провели додаткові перемовини та все ж дійшли до компромісу.

"Будь-які непорозуміння усунуті, Ястремська висловила щире бажання взяти участь в матчі та докласти всіх зусиль аби національна команда здобула перемогу в Зеленій Ґурі", – йдеться в заяві.