Горішки – найкорисніший продукт! Я часто перекушують різноманітними горіхами протягом дня: багатий білками і ненасиченими жирами продукт допомагає підтримувати метаболізм на висоті. І тут мені попалася на очі ця інформація …
Дієтологи радять включати горіхи в раціон, але часто не беруть до уваги один важливий момент. У день потрібна строго відміряна порція горіхів, інакше не уникнути проблем зі здоров'ям. Особливо актуальна ця інформація для людей з проблемами травлення, надмірною вагою і для тих, у кого ослаблена підшлункова залоза і печінка.
Скільки з'їдати горіхів в день?
Горіхи багаті жирами.
Жири, що містяться в горіхах, надзвичайно корисні. Але тільки в помірній кількості! Завжди пам'ятай: горішки – калорійний продукт, тому є їх треба вживати невеликими порціями. Інакше зайві кілограми гарантовані! Як часто ми забуваємо про це, використовуючи горішки як закуску, наприклад, до пива …
Горіхи насичені селеном
Якщо з'їсти велику порцію горішків, в організм надійде солідна доза селену. Надлишок селену може стати причиною болю в м'язах, ламкості нігтів, запалення шкіри. Іноді селен викликає алергію.
Горіхи – важкий продукт для печінки, з обережністю потрібно давати горіхи дітям до 12 років, у яких ще не сформувалася до кінця печінка. У день не більш жмені, що міститься на маленькій долоньці!
Горіхи містять дубильні речовини
Якщо ти час від часу відчуваєш тяжкість після прийняття їжі, стеж за кількістю споживаних горіхів. Є дуже багато горіхів, які тобі протипоказано: вони складно перетравлюються, можуть викликати застої в роботі шлунка і кишечника.
Горіхи корисні для росту м'язів, є відмінним стимулятором для роботи мозку, їх вживання добре позначається на стані шкіри і волосся. Головне – знати міру, максимум однієї середньої жмені в день! Не варто перевантажувати своє тіло – від цього воно швидше зношується і старіє …