Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Цей чоловік врятував від самогубства близько 400 людей, давши їм одне просте запитання

05/02/2016
Цей чоловік врятував від самогубства близько 400 людей, давши їм одне просте запитання

Коли бачиш це місце вперше, то здається, що це – чудовий пейзаж на лоні природи. Але ж відомо: перше враження буває оманливим. Мис The Gap в Новому Південному Уельсі (Австралія) сумно відомий як місце самогубців. На щастя для багатьох людей, які вирішили звести рахунки з життям, через дорогу від мису живе дивний чоловік на ім'я Дон Річі. 

1

Протягом півстоліття він врятував багато десятків життів, за що його навіть прозвали "австралійським ангелом-охоронцем". В цілому він вберіг від страшного вчинку понад 400 осіб. При цьому у нього немає спеціальних навичок і Дон ніколи не звертався в поліцію за допомогою. 

Що ж він робить для того, щоб змусити людей змінити своє рішення? Нічого надприродного – він просто тепло їм посміхається і запрошує до себе в будинок. "Не хочете зайти на чашечку чаю?" – Каже він людям, які так потребують підтримки. 

2

Стояти і спостерігати за мисом – це вже звичка, вироблена роками. Як тільки Дон бачить людину, яка веде себе дивно або підозріло, він тут же закриває книжку і намагається заговорити. 

І хоча врятувати всіх не виходить, старий докладає максимум зусиль, щоб загиблих було якомога менше. Дівчина Діана Геггінс – одна з людей врятованих Доном. Ось, що говорить її мати: 

3

"Він просто ангел! Більшість людей нічого б не зробили, відвернулися б і просто пішли. А у нього вистачило хоробрості, мудрості і душевного тепла, щоб уберегти мою дівчинку від найстрашнішого. Щастя, що він живе на цій Землі! " 

Дон Річі – герой у всіх сенсах цього слова, гідний того, щоб про нього знали люди!