УКР
App for android App for apple

“Цей Ф’юрі – псих, ненормальний”: Епатажний боксер пояснив свою неадекватну поведінку

13/08/2018
“Цей Ф’юрі – псих, ненормальний”: Епатажний боксер пояснив свою неадекватну поведінку

Тайсон Ф'юрі вважає себе найкращим боксером у світі

Екс-чемпіон світу в хевівейті британець Тайсон Ф'юрі (26-0, 19 КО) пояснив свою поведінку, і розповів, чому у нього не виходить бути серйозним.

"Я по життю шоумен. І навіть коли я клятвено обіцяю не влаштовувати в рингу циркову виставу, то ніяких гарантій дати не можу. Це вроджене. Я не спеціально. Ну, наприклад, захочеться мені опустити руки і боксувати так… Або трохи поспілкуватися з натовпом… Ну або побачу якусь красуню в рінгсайді… Як же я можу пройти повз? Це все шоу Тайсона Ф'юрі. Я творю в рингу, що хочу.

А що ви хотіли? Щоб я серйозно сприймав всіх тих бомжів, з якими мені доводиться боксувати? Я – найкращий боксер світу. Ну не можу я сприймати всерйоз всяких мішків. Джошуа і Уайлдер? Я їм обом дам люлів. Навіть по два рази. Просто для того, щоб довести, що вони – нікакущі. Допускаю, хтось мені не вірить. Каже, так цей Ф'юрі – псих, ненормальний. Але просто я розумію, наскільки хороший. Я – найкращий супертяж у світі, краще за мене ніколи нікого не було", – розповів Ф'юрі в інтерв'ю.

Слід відмітити, що Тайсон Ф'юрі (26-0, 19 КО) піднявся в новому рейтингу Всесвітньої боксерської ради (WBC). В оновленому рейтингу Ф'юрі посідає п'ятий рядок, хоча ще недавно був лише сьомим.