УКР
App for android App for apple

“Цей нокдаун міг все переламати …”: російський боксер про перемогу Ломаченка

13/05/2018
“Цей нокдаун міг все переламати …”: російський боксер про перемогу Ломаченка

12 травня в Нью-Йорку Василь Ломаченко переміг нокаутом в десятому раунді лідера легкої ваги Хорхе Лінареса. Дебютний для українського боксера поєдинок в цьому дивізіоні завершився красивою перемогою. 

Російський боксер Григорій Дрозд, екс-чемпіон WBC в першій важкій вазі, прокоментував поєдинок Ломаченко – Лінарес. Сам Дрозд в останній раз боксував у 2015 році.

"Василь Ломаченко дебютував в новій для себе вазі і дебютував, вважаю, чудово. Мені здається, що отриманий нокдаун багато дасть Ломаченку. В таких безкомпромісних боях боксер завжди зростає, долаючи труднощі і перешкоди. У перших раундах була більше пристрілка, але все ж Лінарес виглядав ефектніше і цікавіше, а потім Василь підібрав ключі, зрозумів таймінг. І почав робити свою справу – руйнувати. Але цей нокдаун міг все переламати. Лінарес піднісся, у нього були хороші атаки. Звичайно, була напруга, тому що Лінарес міцно б'є, що він і продемонстрував. Так що це дуже гідна перемога. Вітаємо команду Василя Ломаченка з чудовим боєм. Вася йде вперед, Вася робить свою історію і спадщину", – сказав Григорій Дрозд агентству РСпорт.

Нагадаємо, що бій складався нелегко для Василя Ломаченка: в шостому раунді він побував в нокдауні після прямого удару в щелепу від Лінареса. Після закінчення поєдинку українець подякував свому супернику за цей "урок".