УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Цим я довела свою любов до нього”: Вся правда про стосунки української гімнастки Різатдінової і олігарха Онищенка

05/06/2018
“Цим я довела свою любов до нього”: Вся правда про стосунки української гімнастки Різатдінової і олігарха Онищенка

Українська гімнастка Ганна Різатдінова – багаторазова призерка олімпіад та чемпіонатів. На думку ЗМІ перебуває у статусі дружини відомого українського олігарха Олександра Онищенка.

Познайомились Ганна та Олександр напередодні олімпіади в Ріо. Колись Онищенко підтримував коштами українську збірну по гімнастиці. Ганна та Олександр зустрілись під час змагань. Ганну підкорило турботливе та ніжне ставлення до неї. Її не зупинило бурхливе минуле Онищенка, адже він мав декілька дружин та дітей від шлюбів. Ба навіть і різниця у віці не зіграла ролі у стосунках пари.

Весілля закохані зіграли в Іспанії. Безперечно, Ганна Різатдінова зробила сміливий крок, адже знала, що Олександр перебуває під слідством і в будь-який момент його можуть ув’язнити. Однак, кохання не має перепон, воно може подолати усе.

В листопаді 2017 року Різатдінова народила первістка. На той час гімнастці було 24 роки. Останнім часом вона доволі довго жила в Барселоні, тому можна зробити припущення, що дитина народилась саме в столиці Іспанії. Проте гімнастка не розголошує цю інформацію. Вона доволі довго приховувала свою вагітність. Дівчина хотіла оберегти свою дитину від чужих поглядів та балачок. Проте, коли животик стало важко ховати під одягом ЗМІ викрили її.

Сина назвала Романом. Ганна хоче, щоб син зростав на Україні, незважаючи на те, що гімнастка багато часу проводить за кордоном. Олександр активно бере участь у вихованні сина. Він гуляє з ним, купає малюка.

"Шалено щаслива, що дитина схожа на нього. Хоча мене запитують: "Чи не ображаєшся, що твого взагалі нічого немає в малюку?". Розгледіла тільки колір очей. Цим я довела свою любов до тата Роми", – розповідала Ганна.

Зі спорту Ганна пішла і присвятила себе родині. Зараз маленький Роман – це центр життя Ганни. Вона стала прекрасною матір’ю, яка оберігає та турбується про свою дитину . Її головним пріоритетом в житті стало виховання Романа.

У майбутньому Ганна планує займатись майстер-класами. Вона хоче розвивати гімнастику в Україні, адже вона стрімко занепадає. У планах побудувати спеціальний спортивний комплекс для дітей. Давайте побажаємо Ганні сімейного благополуччя та нових спортивних досягнень!

 

 

 

When is your mom gymnast ??‍♀️?#rhythmicgymnastics #mybabyboy #mychamp @newbalance_ukraine @newbalance

Допис, поширений Anna Rizatdinova (@annarizatdinova)

 

 

 

??Wow!! That’s incredible!! today my boy is 6 months old ????❤️ Roman grows very quickly ?? #forcabarca ??#6monthsoldtoday #babyboy Сегодня нашему чемпиону 6 месяцев???

Допис, поширений Anna Rizatdinova (@annarizatdinova)

 

 

 

Кто знает себя , тому не страшно то,что о нём говорят .. И это правда !!!?

Допис, поширений Anna Rizatdinova (@annarizatdinova)