ЦСКА – Арсенал: де дивитись матч Ліги Європи

12/04/2018

Ймовірно, останній матч для росіян у Єврокубках

Сьогодні, 12 квітня, відбудуться другі чвертьфінальні матчі Ліги Європи. У Москві ЦСКА гратиме проти лондонського Арсенала.

Перший матч закінчився розгромною перемогою англійців з рахунком 4:1. Вже на 35-й хвилині по два голи на свій рахунок записали Аарон Ремзі та Александр Ляказетт. За росіян забив Олександр Головін.

Українські глядачі побачать матч відповідь на телеканалі "Футбол 1". Трансляція з Москви розпочнеться о 21:55, стартовий свисток – о 22:05.

Арсенал зацікавлений у перемозі у Лізі Європи, адже в чемпіонаті Англії "каноніри" йдуть на шостому місці. Тріумф у ЛЄ дозволить команді Арсена Венгера пробитися у Лігу чемпіонів на наступний сезон.

В 1/8 фіналу ЛЄ Арсенал впевнено обіграв Мілан з рахунком 5:1 за сумою двох матчів. ЦСКА пройшов Ліон завдяки голу на виїзді (загальний рахунок 3:3).  Жеребкування півфіналу Ліги Європи пройде 13 квітня, коли визначаться усі переможці чвертьфіналу.

Арсенал 13 разів вигравав чемпіонат Англії (останній трофей у 2004 році). В Європі "каноніри" вигравали лише Кубок кубків УЄФА у 1994 році. У 2006 році лондонці дійшли до фіналу Ліги чемпіонів, але програли Барселоні з рахунком 2:1.

У паралельному матчі Марсель прийматиме РБ Лейпциг. Цю гру покажуть на каналі "Футбол 2". Першим матч між французами та німцями закінчився перемогою Лейпцига за рахунком 1:0.

В іншим протистояннях лісабонський Спортінг прийматиме мадридський Атлетіко (іспанці виграли першу гру з рахунком 2:0), а кривдник київського Динамо, італійський Лаціо, гратиме в Австрії проти Ред Булл Зальцбург (перший матч за римлянами – 4:2).

Фінал турніру прийме стадіон "Парк Олімпік Ліон" у Франції. Переможець ЛЄ кваліфікується до Ліги чемпіонів УЄФА 2018-19, а також отримує право зіграти проти переможця Ліги чемпіонів УЄФА 2017-18 в Суперкубку УЄФА 2018, який відбудеться у Таллінні.