УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Цей бур’ян росте в кожному дворі і лікує рак краще хімії!

04/08/2016
Цей бур’ян росте в кожному дворі і лікує рак краще хімії!


Так званий «бур'ян», що росте у вас у дворі, можевиявитися ключем до найефективніших ліків від раку в світі.

Попередні дослідження, а також недавні дослідження Віндзорського університету в Канаді, показали, що корінь кульбаби може бути особливо ефективний при лікуванні раку, набагато ефективніший хіміотерапії, що підриває імунітет.

Як було відзначено університетом в прес-релізі, дослідники впевнені: їм нарешті вдалося знайти правильне дозування екстракту; в планах – клінічні випробування спеціально розробленого кульбабового чаю.

Директор з досліджень біохімік доктор Сіяр Пандей з Віндзорського університету разом з колегами успішно продемонстрував в лабораторних умовах, що екстракт кореня кульбаби схиляє ракові клітини до апоптозу (клітинному самогубства), залишаючи здорові клітини недоторканими.

«Це фантастична новина, – каже Пандей. – Ми давно чекали цих результатів, і нарешті наші очікування виправдалися ».

Ця заява, яка прозвучала в лютому 2015 року, має для проекту особливу важливість: університет з самого початку присвятив дослідження пам'яті Кевіна Кувільона, який помер від гострого мієлоїдного лейкозу в листопаді 2010 р

На наступний рік його батьки Дейв і Донна Кувільон пожертвували гроші доктору панда на дослідження природних екстрактів і потенційних методів лікування раку.

«Ми твердо переконані, що Кевін хотів би, щоб ми продовжували боротися проти раку і змогли вберегти інших від такої жорстокої долі, – сказала Донна Кувільон. – Натуральні засоби дозволяють імунній системі стати частиною процесу лікування, і ми повністю підтримуємо ці дослідження і чудові дослідження, проведені цією командою ».

В університетському прес-релізі також говориться:

Екстракт кореня кульбаби, який використовується в лабораторії Пандея, є приблизно в п'ять разів більше концентрованим, ніж той, що зазвичай продається в аптеках; було доведено, що він знищує клітини лейкозу, меланоми і раку підшлункової залози у лабораторних мишей.
Керолайн Хемм, онколог Віндзорського регіонального онкологічного центру, в 2012 р подала до Міністерства охорони здоров'я Канади заявку на клінічні випробування за участю людей.