УКР
App for android App for apple

Ця ніч стане легендарною для історії боксу: Василь Ломаченко VS Хорхе Лінарес

12/05/2018
Ця ніч стане легендарною для історії боксу: Василь Ломаченко VS Хорхе Лінарес

В ніч проти неділі, 13 травня, Василь Ломаченко вийде в ринг легендарної 20-тисячної арени "Madison Square Garden" в Нью-Йорку, США, за черговим титулом і рекордами. Він зробить ще один крок для того щоб вписати своє ім'я в історію боксу. У статусі одного з найкращих боксерів сучасності "Hi-Tech" піднімається у третю для себе вагову категорію – до 61,2 кг – для зустрічі з чемпіоном у цій вазі венесуельцем Хорхе Лінаресом. 

Головне – хто навпроти тебе

Лінарес – досвідчений, майстерний, з високою швидкістю боксер. Він мобільний, атлетичний, з хорошими рефлексами і таймінгом. Має важкий удар з обох рук – сильніший, ніж у Ломаченка. Переважає українця в габаритах – вищий, з більшим розмахом рук, помітно ширшими плечима. Він природній легковаговик, чого не скажеш про нашого боксера. Венесуелець володіє поясами WBA і найпрестижнішого американського журналу "The Ring". Це робить Лінареса найсильнішим легковаговиком світу – американець Майкі Гарсія тільки заявив про бажання опуститися в цю вагу, а Василь Ломаченко лише дебютує в ній. Але яка різниця, який він боксер, якщо навпроти нього в ринзі буде …"інопланетянин"? Так Василя якось назвав відомий експерт боксу Олександр Бєлєнький. І, здається, не він один. Ломаченко нині знаходиться на такому надсучасному і бездоганному рівні, що рівень його суперника насправді особливого значення немає. Лінареса він переїде як танк.

Але яка різниця, який він боксер, якщо навпроти нього в ринзі буде …"інопланетянин"?

Рекорди

В разі перемоги Ломаченко вкотре перепише історію – за швидкістю завоювання чемпіонського титулу в трьох вагових категоріях. Зробить це у 12-му поєдинку. Досі рекорд належить японцеві Казуто Іока – у квітні 2015 року той став володарем титулу у третій вазі в своєму 18-му бою. Раніше Василь повторив світовий рекорд за швидкістю завоювання першого титулу – у третьому бою, і встановив новий рекорд за швидкістю завоювання титулу у двох категоріях – у сьомому. Ломаченко також може стати першим українським боксером – чемпіоном світу у трьох вагових категоріях. Досі ніхто, крім Василя, не "чемпіонив" навіть у двох категоріях.

Серії

Суперники мають вражаючі переможні серії. Лінарес не програє понад 6 років – його серія складається з 13-ти боїв. Ломаченко востаннє програв понад 4 роки тому і має серію з 9-ти перемог. За декілька годин хтось "закриє" свою серію, а хтось продовжить.

Видовище гарантовано

Лінарес не боїться, хоч і першим виходив з двох дуелей поглядів перед боєм і вів себе не так впевнено, як суперник. Насправді він давно хотів цього поєдинку і готувався до нього. Попередні два його суперники – Люк Кемпбелл і Мерсіто Геста були шульгами. Як і Ломаченко. Переговори щодо організації бою були дуже складними – через розбіжності щодо телеканалу-транслятора, дати. І якби не бажання Хорхе зустрітися з Василем, бій би ніколи не вдалося організувати. Лінарес – не спойлер. Він не буде всі зусилля докладати для того щоб не дати проявити себе супернику, зруйнувати його стиль. Він сам проявлятиме свої найкращі якості, шукатиме шансу в атаці. Також дасть проявити себе Василеві у всій красі, можливо, навіть показати свій нинішній максимум. Тому нас чекає цікавий, захопливий і видовищний поєдинок.