УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

“Ця зустріч змінила хлопцеві життя”: Хто з відомих особистостей зіграв вирішальну роль у житті Романа Ющенка та чим бодібілдер займається сьогодні

07/06/2018
“Ця зустріч змінила хлопцеві життя”: Хто з відомих особистостей зіграв вирішальну роль у житті Романа Ющенка та чим бодібілдер займається сьогодні

 

Роман Ющенко – український спортсмен, культурист, який донедавна входив у ТОП-10 головних бодібілдерів України. 

Майбутній культурист народився 23 січня 1987 року у місті Києві, де проживає і займається культуризмом й надалі. 

Любов до спорту йому привив його батько ще з  раннього дитинства, коли подарував йому пару гантель по 12 кг. Хлопець проводив багато часу на спортивному майданчику. Він був дуже захоплений спортом і, неначе одержимий, щодня встановлював особисті рекорди: підтягувався, віджимався  на брусах і, ймовірно, розвивав свої сили подарованими батьком гантелями, бо на той момент, коли батько йому їх дарував, вони були для майбутнього чемпіона заважкими. 

Коли Роману виповнилося 14 років, він та його товариш записались на секцію боксу. Подейкують, що на бокс він записався лише через те, що в абонемент входив безплатний спортзал, проте згодом бокс настільки сподобався парубку, що він всерйоз захопився цим спортом. Так він всі наступні 4 роки активно займався боксом, їздив на всеможливі змагання, але при цьому наполегливо тренувався на заняттях з обтяженнями.

Коли в 2004 році Роман закінчив школу, то вступив у Київську Державну Академію Водного транспорту. Спеціальність була юрисдикція. Навчання займало дуже багато часу, що дуже не підходило хлопцю і він був змушений обирати між боксом і бодібілдингом. Вибір впав на бодібілдинг і тут він не прогадав. 

Закінчивши Академію, він пішов працювати по спеціальності. Проте це вибило його з колії, він почувався не в своїй тарілці і в один прекрасний день вирішив кардинально змінити своє життя. 

Роман влаштувався на роботу тренером в СК «Вікінг», де доля підкинула йому його майбутнього тренера – Валерія Стеценка. Ця зустріч змінила хлопцеві життя. Тренер побачив в спортсменові великий потенціал до заняття бодібілдингом і вже з 2012 року Роман почав серйозну підготовку до змагань. Слава не змусила себе довго чекати. У 2014 році на міжнародних змаганнях Роман показав себе світу. Додому спортсмен привіз «золото», яке отримав на Чемпіонаті світу IFBB.

Крім того він двічі був чемпіоном Європи, а в листопаді 2015 року на змаганнях в Іспанії Роман став чемпіоном світу серед чоловіків категорії 70 кг. Зараз Ющенко є успішним бодібілдером і активно готується вийти на сцену відомого турніру «Містер Олімпія». 

Щодо його особистого життя, то в соціальних мережах можна побачити фотографії з ефектною брюнеткою Ритою, яка розділяє його інтереси і також професійно займається спортом. Вони усіляко підтримують одне одного. 

Недавно дівчина виграла спортивний чемпіонат, чим дуже пишається та не забуває дякувати за допомогу своєму коханому.  В соц. мережі вона виклала спільне фото написала: «Спасибі тобі за все, що робив і робиш для мене. Якби не твоє залізне терпіння, у мене б нічого не вийшло. Мій головний мотиватор і найбільша підтримка» 

На що Роман ласкаво відповів: «Киць, так приємно, ти згадай як ти мене терпіла. Ми ж одна команда, повинні підтримувати один одного».