УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

У Дніпрі встановили новий екстремальний рекорд

05/05/2018
У Дніпрі встановили новий екстремальний рекорд

Два спортсмени-екстремали пройшли по стропі між найвищими будівлями Дніпра – «Баштами».

Вчора, 4 травня, в Дніпрі був встановлений унікальний в своєму роді рекорд. Два дніпровських спортсмена, Станіслав Панюта і Костянтин Карноза, пройшли по натягнутій стропі між будівлями житлового комплексу «Вежі» (вулиця Володимира Вернадського, 35-Б, колишня Дзержинського). Стропа була натягнута на рівні 28-х поверхів будівель, на висоті 94 метри. А відстань між дахами склало 63 метра.

Це – рекорд України за найвищим з найдовшому урбан-Хайлайн. Спортсмени побили свої ж попередні 2 рекорди, встановлені також в Дніпрі.

Час проходження стропи не фіксувався. Головним завданням було – пройти стропу в одному з напрямків без зривів.

«Це нова для нас висота, дуже красива картинка відкривається, але дуже мало було часу на підготовку. Часу на тренування у нас було години дві », – розповів Станіслав Панюта.

За встановленням рекорду з землі спостерігали сотні жителів міста. За дорученням Національного реєстру рекордів, рекордне досягнення дніпрян зафіксував глава Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту (ДАЕС) Максим Семенов. Станіслав Панюта і Костянтин Карноза отримали дипломи, що підтверджують їх унікальне досягнення.

"Я 4 рази був на лінії, з них два рази пройшов в останній спробі, одна була тренувальна", – розповів другий рекордсмен, Костянтин Карноза.

Друга стропа, тренувальна, була натягнута на 3 метри нижче, на висоті 91 метр. Її намагалися подолати хайлайнери з меншим досвідом.

Спортсмени вже планують встановлення нових рекордів.

Нагадаємо, в 2016 році дніпровські хайлайнери встановили перший рекорд по урбан-Хайлайн, пройшовши по стропі між 17-поверховими будівлями житлового комплексу «Панорама» (70 метрів висота, 50 метрів між будинками). У 2017 році вони побили свою ж рекордне досягнення, пройшовши на висоті 88 метрів 35 метрів між 26-поверховими будівлями того ж комплексу.

Також Станіслав Панюта у 2017 році пройшов між польоті, в повітрі повітряними кулями на висоті 660 метрів.