УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

У головне свято країни українські тенісистки встановили національний рекорд на престижному турнірі

25/08/2018
У головне свято країни українські тенісистки встановили національний рекорд на престижному турнірі

У День Незалежності України жіночою збірної з тенісу було встановлено національний рекорд на US Open, одному з чотирьох найпрестижніших турнірів світового тенісу.

Раніше кращим показником нашої країни на Відкритому чемпіонаті США було п’ять гравців в основі жіночого турніру (2006–2008 роки), повідомляє btu.org.ua.

Перемога Ангеліни Калініної в кваліфікації US Open-2018 і її дебют в основній сітці Мейджора забезпечили Україні в цьому сезоні представництво в шість тенісисток. Безпосередньо в основну сітку пройшли Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Катерина Бондаренко, Катерина Козлова і ще одна дебютантка дорослих Великих Шоломів Даяна Ястремська.

В останній раз п’ять тенісисток з України грали в Нью-Йорку в 2008 році: Катерина Бондаренко, Юлія Вакуленко, Олена Бондаренко, Тетяна Перебийніс, Марія Коритцева.

Нагадаємо, що на старті сезону п’ять наших дівчат зіграли в основі Відкритого чемпіонату Австралії (Світоліна, Цуренко, Козлова, Бондаренко і дебютантка Марта Костюк).

Більше п’яти українських тенісисток не стартувало в основній сітці Великих Шоломів з Вімблдону-2008, коли відразу сім наших дівчат виступили на трав’яних кортах, а шість українок в останній раз стали учасницями Мейджора на Australian Open-2008.

Таким чином, вперше за останні десять років на двох турнірах серії Великого Шолому за сезон в основу пройшли як мінімум по п’ять українок.

Тепер на всіх турнірах Grand Slam в основній сітці зіграли як мінімум по шість українських тенісисток: Australian Open – 2008 рік – шість учасниць, Ролан Гаррос – 2007 і 2008 роки – сім учасниць, Вімблдон-2008 – сім учасниць.

У сітці Відкритого чемпіонату US Open-2018 наша країна поступилася тільки США, Росії та Чехії за кількістю своїх тенісисток в основній сітці.

При цьому в чоловічій сітці US Open-2018 вперше з 2008 року не зіграє жоден український тенісист.

Учасники турніру у верхній половині сітки (з українок в цій частині всі, крім Цуренко) стартують в Нью-Йорку в понеділок, 27 серпня, а нижній – у вівторок, 28 серпня.