“У хорватів велике серце”: Домагой Віда прокоментував вихід своєї збірної у фінал ЧС

12/07/2018

Захисник збірної Хорватії Домагой Віда поділився думкою про матч з Англією (2: 1) в півфіналі ЧС-2018, з журналістами.

– Як вам вдалося витримати такий божевільний графік?

– Я вам скажу, у хорватів дуже велика воля до перемоги, велике серце. Нас мало, але у нас, так би мовити, великі яйця!

– Чи чули свист з трибун?

– Коли я говорив слова на камеру, робив це з гарячою головою, не хотів ніяких провокацій, нікого образити. Мене неправильно зрозуміли. Хочу ще раз вибачитися перед російським народом.

Нагадаємо, У півфіналі проходить в Росії чемпіонату світу з футболу збірна Хорватії в додатковий час забила вирішальний м'яч у ворота збірної Англії і виграла з рахунком 2: 1. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок проходив в Москві.

Першими забили англійці, на 5-й хвилині ударом зі штрафного рахунок відкрив Кіран Тріпп'єр.

Відігралися хорвати на 68-й хвилині. М'яч забив Іван Перішич.

У другому додатковому таймі, на 111-й хвилині, вирішальний м'яч потужним ударом забив Маріо Манджукич.

У фінальному поєдинку, який пройде 15 липня в Москві, зіграють Франція та Хорватія. У матчі за третє місце в Санкт-Петербурзі зійдуться збірні Бельгії та Англії.