УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

У Києві з’явиться яскравий символ перемоги Абраменка на Олімпіаді

19/03/2018
У Києві з’явиться яскравий символ перемоги Абраменка на Олімпіаді

У столиці України з'явиться унікальна клумба

У Києві з'явиться унікальна клумба на честь тріумфатора Зимової Олімпіади-2018 у Пхьончхані Олександра Абраменка.

Київське комунальне об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» вручило олімпійцеві макет клумби, яка буде символізувати його перемогу, про що повідомила прес-служба підприємства.

Квіткове панно на честь олімпійського чемпіона з'явиться на транспортній розв'язці біля метро Лівобережна у Дніпровському районі столиці в кінці квітня — початку травня.

Унікальний дизайн клумби розробили фахівці підприємства. Її загальна площа — 65 квадратних метрів. Для створення клумби планується висадити близько 14 000 кольорів.

На Олімпіаді в Пхьончхані Олександр Абраменко приніс Україні єдину медаль, завоювавши золото у фрістайлі. 

Нагадаємо, 29-річний олімпійський чемпіон з фрістайлу розповів журналістам, про що думав під час Олімпіади та поділився планами на майбутнє.

Зустріч з журналістами відбулася в Олімпійському будинку, де Абраменко отримав нагороду найкращого спортсмена лютого в Україні.

Олександр Абраменко зізнався, що золота медаль стала для нього шоком, а після перемоги для нього настав напружений час.

"Напружено. Журналісти не дають спокою. Мене добре зустріли вдома рідні, ми відзначили мою перемогу з друзями, з батьками. Були позитивні моменти.

Перед Олімпіадою я налаштовував себе як мінімум заробити якусь медаль. Те, що вийшло виграти золоту медаль – для мене стало шоком.

Здавалося, це моя четверта Олімпіада і я повинен менше хвилюватися, бути більш зібраним, але я помилився – я також переживав і хвилювався, як і раніше. Під час виступу я також переживав, щоб не помилитися в елементі, вдало приземлитися і поборотися за медаль. Мені допоміг досвід, я міг контролювати хвилювання.

На самому старті я був як у якомусь трансі і лише на наступний день я відійшов і зрозумів, що я – олімпійський чемпіон", – розповів Абраменко.

Також Абраменко розповів про найближчі плани:

"Я однозначно залишаюся в спорті, але не хочу загадувати далеко. У нашому спорті – це неблагородна справа. Я собі ставлю річні цілі – зараз це чемпіонат світу і я готуюся до нього".

Нагадаємо, Олександр Абраменко приніс єдину золоту медаль Олімпійських ігор, що дозволило Україні зайняти 21-у сходинку в загальному медальному заліку. Абраменко отримає за медаль 125 тисяч доларів.