УКР
App for android App for apple
Другие виды спорта
Подобається

“У компанії кращих подруг”: Ольга Харлан поділилася божевільним фото з відпочинку

17/07/2018
“У компанії кращих подруг”: Ольга Харлан поділилася божевільним фото з відпочинку

Ольга Харлан – Олімпійська чемпіонка, майстер спорту України з фехтування, недавно опублікувала фото зі своїми друзями на відпочинку в своєму профілі в Інстаграм.

Відомо, що спортсменка не часто ділиться подібними публікаціями, так як має дуже завантажений графік і просто не встигає проводити багато часу з друзями.

Популярное: “Пристрасний поцілунок на фоні Ейфелевої вежі”: Дружина Андрія Ярмоленка показала романтичне фото з Парижу

Нагадаємо, Ольга Харлан, народилася в місті Миколаїв. З самого дитинства почала займатися спортом. Завдяки силі волі, таланту і наполегливості Ольга стала 5-разовою чемпіонкою світу і 7-разовою чемпіонкою Європи з фехтування.

У 2008 році привезла в Україну перше «золото», яке здобула на Олімпійських іграх в Пекіні. Тоді для неї це стало поворотом в її кар'єрі.

Ольга Харлан вважається однією з найталановитіших і відомих спортсменок України. Так само завдяки своїй зовнішності, вона привертає увагу модельних агентств.

Варто відзначити, що недавно Ольга знялася у відвертій фотосесії для журналу XXL. На знімках спортсменка позувала в білизні, а на деяких з них, без нього.

Ця фотосесія викликала просто шквал неоднозначних коментарів фанатів Ольги, серед яких були як позитивні, так і негативні.

 

 

When this is a happy half day off? #friends #camp #fencing #ukraine #sunny #day #weekend #unicorn

Публикация от Kharlan Olga (@olgakharlan)