УКР
App for android App for apple

У кращого боксера світу відібрали титул: дізнайтеся подробиці

07/06/2018
У кращого боксера світу відібрали титул: дізнайтеся подробиці

Чемпіон світу в середній вазі за версіями WBC, WBA і IBO Геннадій Головкін (на фото) з Казахстану (38 перемог, з них 34 – нокаутом, 1 нічия) був позбавлений Міжнародною федерацією боксу пояса IBF.

Причина – відмова від проведення бою з обов'язковим претендентом, непереможним українцем Сергієм Дерев'янченко (12 перемог, 10 з них – нокаутом), який за регламентом мав пройти до 3 серпня 2018 року.

Сам Головкін хотів провести захист титулу проти Сауля Альвареса (єдиного боксера, у якого казах не зміг виграти), але зустріч не відбулася через позитивну допінг-пробу мексиканця і подальшого дискваліфікування на шість місяців. Замість цього бою Геннадій провів 5 травня бій з американцем вірменського походження Ванеса Мартиросяном, але поєдинок не був санкціонований IBF.

«Ця новина стала для нас повною несподіванкою. Представники Дерев'янченко лише хотіли уточнити терміни, коли у них з'явиться можливість проведення поєдинку. Я не можу зрозуміти, за що IBF позбавила титулу Головкіна, – це велике здивування для всіх нас. Те, як IBF повівся по відношенню до Геннадія, – цілковита несправедливість », – сказав промоутер боксера Том Леффлер.

Найближчим часом Міжнародна федерація боксу назве двох претендентів, які і розіграють вакантний пояс.