УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

У мене своя дорога: Берінчик пішов від тренера

11/04/2018
У мене своя дорога: Берінчик пішов від тренера

Денис Берінчик розповів про зміни в своїй команді

Володар пояса WBO Oriental в легкій вазі Денис Берінчик (8-0, 5 КО) оголосив про припинення співпраці зі своїм тренером Сергієм Ватаманюком. Про це боксер повідомив на своїй сторінці в Instagram.

За інформацією видання XSPORT, новим тренером Берінчика стане український фахівець.

"Поспішаю повідомити новину, що наші шляхи з тренером Сергієм Ватаманюком розходяться. Тепер у мене своя дорога, і буде новий тренер", – розповів Берінчик

Нагадаємо, Денис Берінчик (8-0-0, 5 КО) нокаутував Аллана Валлеспіна в шостому раунді і завоював титул чемпіона за версією WBO Oriental в легкій вазі. Бій Берінчик – Валлеспін пройшов 16 грудня в Броварах (Україна).

Промоутер Берінчика Олександр Красюк розповів про майбутню кар'єру боксера. Зокрема, Красюк вважає, що Берінчику ще рано битися за пояс чемпіона світу.

"Він багато думав, багато часу витратив, адже найбільша цінність Берінчика була відразу після Олімпіади. Коли він виступав за "Отаманів" ще більш-менш вона теж залишалася на рівні, але коли вони закінчилися, і він вирішив повернутися в аматорський бокс – це вже було для нього замало.

Трохи пізно він це зрозумів, але ми швидко домовилися про співпрацю, потиснули руки і почали працювати.

Зараз у Дениса є регіональний пояс WBO, він є в рейтингах. Це перший серйозний крок Дениса. Він в рейтингах і фактично має право битися за пояс чемпіона світу. Однак, у нас версія WBO, вагова категорія до 61 кг, хто там у нас чемпіон? Ми всі знаємо.

Ще зарано йому битися за пояс чемпіона світу. Він про це знає, знає його тренер, ми всі це знаємо. Також ми знаємо і шлях, який нам потрібно пройти, щоб було вже не рано.

Ми цим шляхом йдемо. Ми будемо захищати пояс, який у Дениса є, будемо виходити на позицію обов'язкового претендента на чемпіонський пояс, і з Божою поміччю Денис Берінчик стане чемпіоном світу", – розповів Красюк в інтерв'ю Luckypunch.

 

 

Произошли изменение в #berinchykteam??? #boxing #k2

Публикация от Денис Беринчик (@berinchyk)