У першій грі кваліфікації до ЧЄ-2019 серед 19-річних виграли українці

05/10/2017

Збірна України U-19 з перемоги стартувала в кваліфікаційному раунді чемпіонату Європі-2019.

У першому матчі квартету під номером 12 підопічні Олександра Петракова з мінімальним рахунком перемогли господарів міні-турніру – команду Албанії (1:0), інформує УНН з посиланням на ФФУ.

Початок зустрічі більше вдався албанцям, які створили більше небезпечних моментів біля воріт Кучерука. Особливу небезпеку носили стандарти у виконані балканців. Українці витримали тиск і змогли відкрити рахунок. Єдиний гол у першому таймі, який врешті і вирішив долю матчу, забив Владислав Супряга на 30-ій хвилині.

На початку другого тайму українці мали чудову можливість подвоїти рахунок, проте Олексій Хахльов на 59-ій хвилині не реалізував пенальті. Після цього українці переважно захищалися, проте переможний рахунок втримали.

Склад "синьо-жовтих": Кучерук – Авраменко, Бондар, Миколенко – Сухар (Дришлюк, 88), Бєляєв (Мусолітін, 46), Хахльов, Корнієнко – Кащук, Булеца (Ременюк, 76) – Супряга.

Варто відзначити, що в іншому матчі групи Норвегія з рахунком 3:0 перемогла збірну Чорногорії.

Зауважимо, що наступний матч підопічні Олександра Петракова проведуть 7 вересня проти Норвегії.