УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

У Шахтарі не сподобалося ставлення: талант Динамо пояснив свій вибір

07/03/2018
У Шахтарі не сподобалося ставлення: талант Динамо пояснив свій вибір

Динамівець був у Шахтарі на перегляді

Футболіст збірної України та київського Динамо Віктор Циганков зізнався, що міг опинитися у Шахтарі.

Півзахисник пояснив, чому не захотів переходити в донецький клуб.

"Я був у "Шахтарі" два дні на перегляді. Якщо чесно, мені не сподобалося ставлення футболістів, та й взагалі ця поїздка. Через два тижні я поїхав на перегляд у "Динамо" і відчув: це моє. Сподобалася атмосфера, ставлення тренера. Та й сам Київ ближче до Вінниці, тому вибрав "Динамо", – сказав Циганков у коментарі Sport.ua.

До речі, в одному з інтерв'ю керманич київського Динамо Олександр Хацкевич дав таку характеристикуу Віктору Циганкову:

"Циганков – дуже цікавий футболіст у технічному, швидкісному розумінні гри. Дуже розумний футболіст. У нього такий вік, що потрібно терпіти та чекати. Потенціал у нього дуже великий, дай Бог йому здоров᾿я та віри в свої сили", – цитує Хацкевича 1927.kiev.ua з посиланням на Журнал Ліги Європи.

Відзначимо, що до Києва Віктор перебрався в сезоні 2010/11, відігравши першу половину чемпіонату ДЮФЛУ за рідну вінницьку Ниву, а другу – вже за Динамо, куди його запросив селекціонер Динамо Іван Терлецький. 

У динамівській академії Циганков встиг пограти під керівництвом Павла Кікотя, Андрія Біби, Юрія Єськіна й Олексія Дроценка. Після цього послідувала бронза фінальної частини ДЮФЛУ серед 17-річних сезону 2012/13, завоювати яку допоміг саме дубль Циганкова в поєдинку за третє місце.

Випускався ж Циганков з хлопцями 1996 року народження, хоча сам народився в 1997 році. Закінчивши динамівську академію, Циганков знову опинився попереду своїх партнерів по команді, будучи зарахованим не в команду U-19, а відразу до молодіжного складу Динамо.