УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

У столиці відбувся чемпіонат України зі стронгмену 2018

02/05/2018
У столиці відбувся чемпіонат України зі стронгмену 2018

8 національних рекордів та ще 5 повторень чинних найвищих досягнень такими були результати чемпіонату України зі стронгмену, який традиційно відкрив змагальний сезон найсильніших людей країни у центрі Києва.

Чемпіонат відбувся 28-29 квітня у місті Києві. У найлегшій стронгменівській категорії, до 95 кілограмів, минулорічний срібний призер Роман Грицеляк зі Львова зумів перемогти чинного чемпіона України киянина Віктора Посудевського.
У стартових дисциплінах у Посудевського загострилася незалікована травма меніска, внаслідок чого він фінішував лише п’ятим у "Супер-йоку", в якому є рекордсменом, і був четвертим у "Лог-ліфті". Зрештою, зібравши волю в кулак, Віктор виграв свою улюблену "Прогулянку фермера" і був другим у "Дамблі", поступившись одним балом лише Грицеляку.

Перед фінальною вправою Посудевський вигравав у львів’янина пів-балу. Однак феноменальна швидкість, яку розвинув Роман Грицеляк у "Кантуванні колеса", дозволила йому встановити національний рекорд (19,93 секунди), а заодно вперше у кар’єрі стати чемпіоном України! Цікавий факт: Грицеляк перевершив найвище досягнення, яке кількома хвилинами раніше встановив киянин Євген Настенко (21,44 сек). В результаті чемпіоном став львівянин Грицеляк, Посудевський тепер віце-чемпіон, а "бронзу" здобув дебютант національного чемпіонату Олександр Скрипченко з Мелітополя.