УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

У Варшаві померла відома олімпійська чемпіонка

30/06/2018
У Варшаві померла відома олімпійська чемпіонка

Триразова олімпійська чемпіонка з легкої атлетики Ірена Шевінська померла в Варшаві в п'ятницю, 29 червня, на 73-му році життя

Шевінська спеціалізувалася на бігу на 100, 200 і 400 метрів, а також на стрибках в довжину. Крім трьох золотих медалей в активі Шевінської також по два срібла і бронза Ігор і п'ять титулів чемпіонки Європи. З 1998 року колишня спортсменка була членом Міжнародного олімпійського комітету.

На згадку про Шевінську в ​​штаб-квартирі МОК в Лозанні на три дні будуть приспущені прапори.

Ірена Шевінська – Видатна польська легкоатлетка, спеціалізувалася в короткому і довгому спринті, стрибках в довжину. Триразова олімпійська чемпіонка і п’ятиразова чемпіонка Європи. 4 рази визнавалася найкращою спортсменкою Польщі (серед чоловіків і жінок) — 1965, 1966 1974, 1976. Неодноразово встановлювала світові рекорди в бігу на різних дистанціях. Спортивна кар’єра Шевінської була однією з най триваліших в міжнародній практиці (з 18 років до 34 року життя).

Легка атлетика  — олімпійський вид спорту, який об'єднує спортивні дисципліни, що включають змагання з бігу, стрибків, метань та спортивної ходьби. Найбільш розповсюдженими видами легкої атлетики є бігові та технічні дисципліни на стадіоні, біг по шосе, крос та спортивна ходьба.