УКР
App for android App for apple

Уайлдер вважає себе єдиним чемпіоном в суперважкій вазі

01/05/2018
Уайлдер вважає себе єдиним чемпіоном в суперважкій вазі

Деонтей Уайлдер впевнений у своїй непереможності

Чемпіон світу за версією WBC в суперважкій вазі американець Деонтей Уайлдер (40-0, 39 КО) вважає себе єдиним чемпіоном в суперважкій вазі, і впевнений, що зможе перемогти британця Ентоні Джошуа (21-0, 20 КО).

"Це буде найдорожчий бій за всю історію супертяжів. За його підсумками в суперважкій вазі буде один чемпіон по імені Деонтей. Цей чемпіон і представлятиме нашу вагову категорію", – передає слова Уайлдера Boxingscene.

Нагадаємо, чемпіон світу за версією WBC Деонтей Уайлдер вважає, що його пропозиція в $50 млн. за бій для Ентоні Джошуа (20-0, 20 КО) – це найбыльша авансова сума, яку отримували важковаговики. Уайлдер вважає, що Джошуа повинен прийняти бій, якщо досить розумний.

"Якщо Ентоні Джошуа і його команда досить розумні, вони візьмуть мій бій. Ми не збираємося більше чекати. У них є пропозиція в 50 мільйонів доларів, і він отримує половину гонорару, якщо дохід перевищить 100 мільйонів. Це будуть найбільші авансові гроші, які отримував будь-який важковаговик. Це дуже великі гроші і я знаю, що він не такий дурний", – сказав Уайлдер.