Украінські баскетболістки виграли міжнародний турнір з стритболу

15/07/2018

Збірна України 3х3 перемогла на турнірі в Роттердамі

Збірна України зі стритболу (U18) зайняла перше місце у міжнародному турнірі в Роттердамі (Нідерланди) серед старшої жіночої категорії в рамках підготовки до кваліфікації на чемпіонат Європи, повідомляє Федерація баскетболу України.

Наша команда відіграла груповий етап з двома перемогами  та однією поразкою, що дозволило кваліфікуватися до плей-оф. Після цього збірна України розібралася з командою "Groene smatjes" в 1/4 фіналу, з "PZB" в 1/2 та перемогла "Ettearvamatud12" в фіналі змагань, що і дозволило святкувати нашим дівчатам перемогу!

У Нідерландах наша збірна була представлена таким складом:

Ляшко Анжеліка (перший тренер – Кливенок Катерина),
Космач Вероніка (перший тренер – Кливенок Катерина),
Федоренко Вікторія (перший тренер – Бикова Алла),
Сугак Ганна (перший тренер – Канцлер Лідія)
Головний тренер – Дмитро Неволін.

Кваліфікаційний турнір чемпіонату Європи наша жіноча збірна U-18 гратиме в Угорщині 4-5 серпня.

Раніше повідомлялося, що чоловіча збірна України з баскетболу (U-20) вдало розпочала виступ на Євробаскеті-2018 в Дивізіоні А в німецькому Хемніці. У стартовому матчі наші баскетболісти сенсаційно обіграли одного з фаворитів чемпіонату – іспанців 82:79.