УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Україна потрапила у список країн за найвищим використанням допінгу

28/07/2018
Україна потрапила у список країн за найвищим використанням допінгу

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (ІААФ) включила Україну в групу A, в яку входять країни з найбільш високим ризиком вживання допінгу. Таку заяву зробив президент організації.

У цю ж групу були включені федерації легкої атлетики Білорусі, Кенії та Ефіопії.

Спортсмени з України, Білорусії, Кенії і Ефіопії повинні бути перевірені на допінг мінімум три рази перед чемпіонатом світу, який пройде восени 2019 року в Катарі.

Також на цьому засіданні глава робочої групи Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ) Руне Андерсен повідомив, що організація прийняла рішення залишити в силі відсторонення Всеросійської федерації легкої атлетики.

Нагадаємо, раніше повідомлялосья про те Міжнародний олімпійський комітет (МОК) розкритикував законопроект про боротьбу з допінгом, внесений до конгресу США в середині червня.

Відповідно до даного законопроекту, за умисне виробництво, поширення і використання допінгу на всіх великих міжнародних змаганнях, в яких беруть участь американські спортсмени і команди, може бути введена кримінальна відповідальність і штраф в розмірі до $ 1 млн.