Україна виборола три золота та дві бронзи на Кубку Європи з карате

12/09/2017

В угорському місті Сольнок відбулись змагання за Кубок Європи з кіокушин карате (WKO ShinKyokushinkai).

Збірна України виборола п'ять медалей, з яких три золоті та дві бронзові і посіла перше загальнокомандне місце та.

Водночас, полтавець Анатолій Журавель за підсумками турніру отримав приз Найкращий боєць Кубку Європи.

Отже, українці тричі підіймалися на найвищу сходинку турнірного п'єдесталу у куміте інддо серед дорослих спортсменів. Володарями кубка стали Олена Вересняк у вазі до 50 кг, Богдан Лемішко у ваговій категорії до 65 та вищезгаданий Анатолій Журавель у ваговій категорії за 85 кг.

Бронзу для національної збірної здобули Ігор Котляревський у ваговій категорії до 85 кг та Олександр Кривко у ваговій категорії за 85 кг.