УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Україна виграла другу медаль на ЧЄ з дзюдо

28/04/2018
Україна виграла другу медаль на ЧЄ з дзюдо

Україна здобула бронзову медаль в останній змагальний день чемпіонату Європи з дзюдо, який пройшов в Тель-Авіві.

Нагороду в категорії понад 78 кг завоювала Єлизавета Каланіна, перемігши в поєдинку за третє місце іншу українку Галину Тарасову.

До зустрічі з співвітчизницею Єлизавета Каланіна спочатку взяла верх над італійкою Елеонорою Гері, а потім на нашу дзюдоїстку чекала принципова сутичка з Іриною Кіндзерською, яка недавно виступала в складі збірної України, а нині захищає спортивну честь Азербайджану, повідомляє ukrainejudo.com.

Єлизавета перемогла і вийшла в півфінал, де її опоненткою була Лариса Церіч з Боснії та Герцеговини, срібна (2014 року) і бронзова (2017) призерка чемпіонатів Європи. Цього року Каланіна вже зазнали поразки від балканкі в лютому на турнірі Grand Slam в Дюссельдорфі. На жаль, спортсменка з Кременчука поступилася і зараз.

У інших учасників кращий результат продемонстрував одесит Олександр Гордієнко у вазі понад 100 кг, який став сьомим. Кеджау Ньябалі (до 90 кг), Антон Савицький (до 100 кг) та Анастасія Турчин (до 78 кг) в залікову сімки не потрапили.

Нагадаємо, що за день до цього на татамі в Ізраїлі вийшли четверо українців – Юлія Гребеножко (до 63 кг), Артем Хомула і Дмитро Канівець (до 73 кг), Сергій Крівчач (до 81 кг). Кращий показник по цьому квартету – в Хомули, який став сьомим.

Нагадаємо, що раніше Україна взяла "бронзу" на ЧЄ з дзюдо . За підсумками виступів на континентальній першості України, крім двох третіх місця (Марини Черняк і Єлизавети Каланіна), зайняла два п'ятих та два сьомих.