Україна заробила 3-ю золоту медаль на Паралімпіаді-2018

12/03/2018

Українець Ігор Рептюх завоював золоту медаль на Паралімпійських іграх-2018, які проходять в південнокорейському Пхенчхані.

Наш співвітчизник став кращим в змаганнях лижників на 20-кілометровій дистанції вільним стилем в класі LW8 (з порушенням зору).

23-річний Рептюх подолав дистанцію за 44 хвилини 52,4 секунди. Його найближчий суперник француз Бенджаміс Давье відстав майже на дві хвилини. «Бронзу» здобув норвежець Хакон Олсруд.

Таким чином для України це вже третє «золото» На Паралімпіаді-2018.

Ще одну медаль в скарбничку нашої країни принесла Ольша Шишкова. Вона завоювала «срібло» в лижних гонках на дистанції 15 км в класі В2 (з порушенням зору). Інша українка в цій дисципліні Ольга Прилуцька стала шостою.

Трохи пізніше «бронзу» на дистанції 15 км в класі LW8 (стоячі) здобула лижниця Людмила Ляшенко. Зовсім трохи не вистачило до подіуму ще одній українці Юлії Батенковій-Бауман. Вона стала четвертою.